Špála Václav (Žlunice 1885 - 1946 Praha)
Hrušky, monogramováno a datováno vpravo nahoře VŠp 26, na napínacím rámu číslo autorova soupisu 218, olej/plátno, 30 x 28 cm, rám (Šm)
Obraz je uveden v autorově soupisu díla pod číslem 218
19.09.2015 - 15:00
CZK 400.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 320.000,-
Aukce: | Umění 20. století |
Datum: | 19.09.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 12.09. - 19.09.2015 |